czwartek, 17 maja 2012

Kocie Inspiracje

Jako Podwójna Kocia Mama zawsze chciałam stworzyć coś ozdobionego kocimi motywami...
Dzięki zamówieniu mojej znajomej w końcu mogłam się sprawdzić w kocich tematach. Nie powiem, uwielbiam ten motyw, w domu oprocz dwóch żywych, koty pojawiają się na kuchennych puszkach, w ramkach, kocu, nie wspominając o ubraniach i biżuterii, ooo tak, zdecydowanie mam kociego bzika, także zamówienie na dużą kocią komode sprawiło mi sporo frajdy. Czyż nie lubimi otaczać się przedmiotami ozdobionymi podobiznami naszych pupili?:) 

Znalazłam piękny papier z kotkami, a co najbardziej mi sie w nim podobało, to to, że wszystkie były szare albo brązowe - czyli moja kolorystyka! Postanowiłam tylko lekko zabielić komódkę i zabrałam się do ozdabiania. Wymyśliłam delikatne esy floresy, które miały delikatnie tworzyć 3wymiarowe wrażenie... Aby się nie wyróżniały użyłam tylko szarych i beżowych kolorów, część wyszła spod cienkiego pędzelka, część dzięki szablonom. Dodatkowo użyłam białej pasty strukturalnej, którą po wyschnięciu lekko podmalowałam. Zrobiłam również 2 napisy "cats" - nie mogłam się oprzeć ;) Nakleiłam kotki i naprawde przyłożyłam sie do cieniowania, bo papier był dość gruby ale uważam że całkiem dobrze wtopiły się w tło. Końcowy efekt bardzo mi się spodobał, myślę, że żaden Koci Bzik nie powstydziłby się takiej komódki!

6 komentarzy:

 1. bardzo fajnie wymyślona komódka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. so beautiful!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam ciepło:)) Komoda do zakochania:)) Widzę, że kolorystykę lubimy podobną i parę innych rzeczy też. Dziękuję za wizytę, myślę, ze się polubimy:))

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S. Wyłącz sobie identyfikację obrazkową komentarzy, będzie nam łatwiej je pisać:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj, a Ty mnie zaczarowałaś swoimi kotami :D
  dziękuję za odwiedziny pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. A co tu za przestuj! Żądam nowych inspiracji co bym oko mogła nacieszyć! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...