wtorek, 7 kwietnia 2015

TACA W STYLU VINTAGE...

   „O wielkich zmianach decydują małe epizody.
Jedno spotkanie,
 jedna książka,
 jedna decyzja.”
 
  /Jacek Walkiewicz

 Dwa lata temu będąc w ciąży i słysząc, że dzieci zrewolucjonizują mój świat, że nie będę miała na nic czasu, że trzeba będzie poświecić się dzieciom, myślałam sobie: "eee tam, wyolbrzymiacie, ja na pewno znajdę czas na wszystko co chcę, kwestia organizacji..."
 
TAAA, JASNEEE ;)
 
    I tak blog tęsknił za mną dwa lata, a ja za nim... Na szczęście mam taką moją ulubioną motywatorkę www.whatannawears.com , kobietę, która w jednej sekundzie myśli o milionie rzeczy, planuje tysiące, robi setki... :)
 
    Tak więc po tych dwóch latach, po dorobieniu się Bliźniaków, dwóch tatuaży, trzech zmianach miejsca zamieszkania i niezliczonej ilości zmiany koloru i długości włosów postanowiłam tu wrócić, mając nadzieję, że uda mi się skraść odrobinę Waszego czasu :)

    Poniżej (zapożyczone od właścicielki www.whatannawears.com ) zdjęcia tacy w stylu vintage, która została postarzona bejcą i przecierkami, z dodatkiem efektownych spękań na powierzchni...

 
2 komentarze:

  1. Oh chciałabym umieć robić takie schludne zdjęcia :) Kochana, gratulacje bliźniaków, ania mnie też motywuje, a Ty zabierz się za kolejnego posta bo już czerwiec, a własciwie to lipiec jedną nogą!:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Very interesting blog. A lot of blogs I see these days don't really provide anything that attract others, but I'm most definitely interested in this one. Just thought that I would post and let you know.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...